imię i nazwisko*
e-mail*
nazwa kina i miejscowość*
filmy(linki)
zdjęcia(zaznacz kilka)
artykuły(zaznacz kilka)
wpisz sumę 2 i 2*
Wyślij
news |

Poszukiwany, poszukiwana

19-09-14
Akcja Kino Warszawa trwa. W poszukiwaniu zdjęć warszawskich kin sprawdzamy kolejne archiwa i domowe zbiory. Czekamy również na wasze zgłoszenia i wsparcie.

Akcja Kino Warszawa trwa. W poszukiwaniu zdjęć warszawskich kin sprawdzamy kolejne archiwa i domowe zbiory. Czekamy również na wasze zgłoszenia i wsparcie.
Nasza internetowa kolekcja fotografii rozrasta się. W nowej zakładce Kino Warszawa/fotografie znajdziecie już ponad dwadzieścia galerii kin istniejących i nieistniejących. A wszystko dzięki wytężonej pracy zespołu naszego projektu, która zresztą już wkrótce zaowocuje również pierwszym festiwalem poświęconym historii i przyszłości lokalnych kin.

Jeśli chcecie współtworzyć z nami zalążki archiwum kinowego stolicy lub włączyć się w organizację festiwalu, piszcie: biuro@wmalymkinie.pl lub kino.warszawa.fest@gmail.com

„W małym kinie”

Od ośmiu lat wspieramy kina tradycyjne m.in. poprzez diagnozowanie ich sytuacji (raporty z badań w małych miastach i dużych miastach), badania publiczności festiwali filmowych oraz promocję projektów lokalnych. Zgłębiamy i upowszechniamy również historię (festiwal Kino Warszawa Fest), a także budujemy międzynarodową sieć wymiany doświadczeń (Small cinema for learning community). Przede wszystkim jednak dokumentujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zbiorem zdjęć, filmów i tekstów.
"W małym kinie" to niezależny projekt Fundacji Obserwatorium.
Trwa wysyłanie