imię i nazwisko*
e-mail*
nazwa kina i miejscowość*
filmy(linki)
zdjęcia(zaznacz kilka)
artykuły(zaznacz kilka)
wpisz sumę 2 i 2*
Wyślij
Kino Warszawa |

Kino Warszawa – ruszamy!

27-03-14
Ruszamy z akcją zbierania historii o warszawskich kinach. Podzielcie się z innymi wspomnieniami, refleksjami, pomysłami! Współtwórzcie program Festiwalu Małego Kina!
Ruszamy z akcją zbierania historii o warszawskich kinach. Podzielcie się z innymi wspomnieniami, refleksjami, pomysłami! Współtwórzcie program Festiwalu Małego Kina!

 
W tym roku nasze działania koncentrują się na Warszawie. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie szeregu wydarzeń, dzięki którym widzowie będą mogli lepiej poznać swoje kina, a kina swoich widzów. Rozpoczynamy od akcji "Kino Warszawa", w ramach której będziemy zbierać wszelkie materiały dotyczące historii stołecznych kin. Chcemy razem z wami poznawać lokalną historię!

Podzielcie się swoimi wspomnieniami, refleksjami, pomysłami! Nadesłane teksty i materiały multimedialne nie tylko  będą publikowane tutaj i na naszym profilu na facebooku, lecz także posłużą do stworzenia materiałów na jesienny Festiwal Małego Kina.


ekipa "W małym kinie"

„W małym kinie”

Od ośmiu lat wspieramy kina tradycyjne m.in. poprzez diagnozowanie ich sytuacji (raporty z badań w małych miastach i dużych miastach), badania publiczności festiwali filmowych oraz promocję projektów lokalnych. Zgłębiamy i upowszechniamy również historię (festiwal Kino Warszawa Fest), a także budujemy międzynarodową sieć wymiany doświadczeń (Small cinema for learning community). Przede wszystkim jednak dokumentujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zbiorem zdjęć, filmów i tekstów.
"W małym kinie" to niezależny projekt Fundacji Obserwatorium.
Trwa wysyłanie