imię i nazwisko*
e-mail*
nazwa kina i miejscowość*
filmy(linki)
zdjęcia(zaznacz kilka)
artykuły(zaznacz kilka)
wpisz sumę 2 i 2*
Wyślij

Regulamin

Informacje dla użytkowników wmalymkinie.pl

Redakcja wmalymkinie.pl ceni sobie prywatność osób odwiedzających tę stronę. Dlatego informuje, że dane osobowe z formularza kontaktowego są wykorzystywane tylko na potrzeby projektu. Bez zgody użytkownika e-mail czy inne dane kontaktowe nie są udostępniane osobom trzecim.

Użytkownik nadsyłający swoje zdjęcia, filmy, artykuły lub inne informacje proszony jest o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz nazwy i lokalizacji kina, które opisuje. Jeśli materiały te nie są jego autorstwa zobowiązany jest poinformować o tym redakcję i podać źródło. Jeśli nie zastrzeże inaczej, nadesłane materiały publikujemy na stronie, podpisując je jego imieniem i nazwiskiem.

Treści publikowane na www.wmalymkinie.pl są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w całości lub części wymaga zgody redakcji.

„W małym kinie”

To niezależny projekt Fundacji Obserwatorium skupiony wokół kin tradycyjnych.

Od pięciu lat diagnozujemy sytuację kin (raporty z badań w małych miastach i dużych miastach) i festiwali filmowych (w trakcie), zgłębiamy i upowszechniamy historię (festiwal Kino Warszawa Fest), a także budujemy międzynarodową sieć wymiany doświadczeń (Small cinema for learning community). Przede wszystkim jednak dokumentujemy. Zachęcamy do zapoznania się naszym zbiorem zdjęć, filmów i tekstów.
Trwa wysyłanie